KONST / Litografier / Färglitografi 14003419
nr 1400 3419
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 5/250, daterad 1978. Motivet: 28x42cm, yttermått inklusive ram: 52x67cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 31 maj 2021
kl 20:58:45
100 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman